Діяльність в Україні

Всесвітня продовольча програма

Всесвітня продовольча програма (ВПП; англ. United Nations World Food Programme, WFP) — ланка Організації Об’єднаних Націй з питань надання харчової допомоги, найбільший підрозділ гуманітарної допомоги. ВПП забезпечує харчами близько 90 мільйонів людей протягом року, 58 з яких – діти. Зі своєї штабквартири, яка розташована в Римі та зі своїх підрозділів, які містяться в понад 80 країнах світу, ВПП допомагає людям, які не в змозі забезпечувати продуктами харчування себе та власні сім'ї.

ВПП намагається подолати голод та нестачу продовольчої бази. Головними цілями ВПП, згідно з основного призначення діяльності організації є:

  • Врятувати життя людей в надзвичайних ситуаціях;
  • Поліпшити якість продовольчого забезпечення та рівня життя найвразливішої частини населення в найкритичніші моменти їх життя;
  • Допомога щодо створення активів та сприяння тому, щоб люди повірили у власні сили. Головним чином це забезпечується за допомогою програм інтенсивної зайнятості робочої сили.

Продовольча допомога ВПП також направлена на боротьбу проти дитячої смертності, на поліпшення матеріального благоустрою, на боротьбу проти таких хвороб, як ВІЛ-СНІД. Програми ВПП допомагають становленню екологічної та економічної стабілізації та сільськогосподарському виробництву.