Важливі події

Інформаційна кампанія з профілактики ВІЛ з гуртом «Друга Ріка»

Посольство Федеративної Республіки Німеччина, GIZ, UNAIDS, Центр громадського здоров’я та МОЗ України розпочали нову хвилю кампанії з профілактики ВІЛ «З презервативом – як по нотах» спільно з українським «Друга Ріка» в рамках довгострокової співпраці в сфері попередження ВІЛ під гаслом «Не Дай СНІДу Шанс!».

HIV prevention information campaign with Druga Rika

12 жовтня заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні пан Вольфґанґ Біндзайль, заступник міністра охорони здоров’я України пан Роман Ілик, заступник голови проекту «Консультування з ВІЛ/СНІД та підтримка інституцій» пані Тетяна Хімченко, Директор ЮНЕЙДС в Україні, пан Яцек Тишко, а також вокаліст гурту «Друга Ріка» пан Валерій Харчишин взяли участь у прес конференції присвяченій цій кампанії.

«Одним з ключових завдань Реформи системи охорони здоров’я, яка нині відбувається є профілактична та інформаційна робота з населенням. І тому ми дуже раді, що міжнародні партнери сприяють впровадженню таких інформаційних кампаній, як «Не Дай СНІДу Шанс!», що заохочує українців до здорового способу життя та відповідальної поведінки», – зазначив пан Роман Ілик.

«Вже третій рік поспіль кампанія об’єднує зусилля Уряду України, GIZ та UNAIDS. Це вже стало гарною традицією презентувати нові хвилі кампанії разом з нашими партнерами. І ми дуже раді, що наша співпраця заради подолання епідемії ВІЛ в Україні триває».– сказала пані Тетяна Хімченко.

Щиро вітаючи нову хвилю кампанії, Директор ЮНЕЙДС в Україні, пан Яцек Тишко наголосив та тому, що співпраця з GIZ та урядом України сприяє досягненню цілей стратегії ЮНЕЙДС 90-90-90 у подоланні епідемії ВІЛ-інфекції в Україні. «Цього року Україна приєдналася до Коаліції з профілактики ВІЛ. І ми впевнені, що наша спільна кампанія та нові можливості для співробітництва з міжнародними партнерами наблизять нас до мети».

«Друга Ріка» охоче підтримали «Не Дай СНІДу Шанс!», щоб закликати українців відповідальніше ставитися до свого здоров’я. У новій хвилі кампанії музиканти нагадують, що проблема ВІЛ/СНІДу стосується всіх і кожного, незалежно від того, одружені Ви чи ні, маєте постійного партнера чи щойно познайомились. І тому, щоб мінімізувати свої ризики та насолоджуватися коханням, варто користуватися презервативами. «Ми дуже раді долучитися до кампанії «Не Дай СНІДу Шанс!». Це чудова можливість нагадати усім, що безпечний секс – це круто. Закохуйтесь, піддавайтесь пристрасті та почуттям, насолоджуйтесь близькістю з вашим партнером, але не забувайте користуватися презервативами, адже вони дійсно допомагають захистити ваше здоров’я», – сказав пан Валерій Харчишин.

Leave a comment

back to top